SWANS

 

 

Z przyjemnością przedstawiamy Wam zimową kolekcje japońskiej firmy SWANS, która jest częścią koncernu YAMAMOTO, który od ponad 100 lat (rok założenia 1911 !) specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości szkieł i szyb do okularów, gogli, kasków (motocyklowych, dla pilotów samolotów, itp.).

Podstawą koncepcji produktów YAMAMOTO jest z jednej strony maksymalna ochrona naszych oczu, a z drugiej strony wspomaganie procesu widzenia, nawet podczas najtrudniejszych dla oka warunków.  Dlatego szyby produkcji firmy YAMAMAOTO charakteryzują się najwyższym poziomem technicznych i optycznych rozwiązań, pozwalających na pełną ich integrację z naszym systemem widzenia.

Produkty sportowe koncernu YAMAMOTO oferowane są pod własną marką SWANS. W Polsce marka ta jest obecna od 15 lat.

Kto raz spróbował jazdy w goglach SWANS, ten z pewnością docenił ich jakość i nie zamieni ich na żadne inne. Komfort widzenia przez szyby zamontowane w tych goglach jest wyjątkowy i trudny do porównania z jakimkolwiek produktem z tej branży. Szczególnie w zakresie ostrości, wierności odległości, szerokiego zakresu oświetlenia i trwałości szyb.                                                                
Firma SWANS jest pionierem we wprowadzeniu do gogli wielu nowinek zwiększających komfort  i bezpieczeństwo użytkownika, np. pierwsze szyby z polaryzacją (1995), zawór wyrównujący ciśnienie między szybami (1998), system CLARITEX (2005) zachowujący czystość szyby przy największych  nawet opadach deszczu czy śniegu.
Specjalną troskę firma SWANS przykłada do gogli dla osób noszących okulary. W kolekcji jest kilka modeli takich gogli, w tym także gogle z polaryzacją, co jeszcze niedawno wydawało się technicznie niemożliwe. Kolekcję uzupełnia bogata oferta gogli dziecięcych, które dzięki lekkości, doskonałej uszczelce i wyjątkowej jakości widzenia pozwalają dzieciom zapomnieć o tym, co mają na twarzy.

Ważne podkreślenia jest to, że wszystkie gogle SWANS wyposażone są w najtrwalszy system anti-fog, zatapiany w szybie na poziomie produkcji. Jest więc niezawodny!

Oczywistym uzupełnieniem zimowej kolekcji SWANS są kaski. W ofercie mamy dwa rozwiąznia konstrukcyjne: kaski pełne (tzw. twarde) i kaski  z miękkimi nausznikami. W obu rozwiązaniach możemy wybierać miedzy bardziej lub mniej zaawansowanymi modelami.

W kolekcji kasków mamy także popularny model RENTAL, przeznaczony dla wypożyczalni czy szkółek narciarskich, charakteryzujący się bardzo uniwersalnym systemem regulacji wielkości w zakresie 52-64 cm (rozmiar M i L).

 

 

 

 

Aktualności

BIEG PIASTÓW

(2018-02-27)

Polana Jakuszycka 2 - 4 marca więcej »

Elephant Pro Sport i Facebook

(2016-02-19)

bądź na bieżąco dzięki naszym fanpage'om na FB więcej »

Dwa medale olimpijskie

(2014-02-24)

dla japońskich zawodników sponsorowanych przez markę Swans więcej »

starsze aktualności

Oficjalny dystrybutor:

Elephant Pro-Sport Sp.J.

ul. Tenisowa 18

53-033 Wrocław

Tel: +48 609 299 252

       +48 71 372 30 73

office@elephant.pl